Moderowany katalog blogów na bloA.pl

bloaWłaśnie na platformie blogowej bloA.pl pojawiła się informacja o uruchomieniu moderowanego katalogu dobrych blogów.

Katalog ma wyróżniać drobiazgowa moderacja i dopuszczanie do katalogu tylko wartościowych blogów, co ma za zadanie stworzenie miejsca, w którym faktycznie można będzie znaleźć blogi sensownie prowadzone, ciekawe i dobrze opracowane pod względem wizualnym i merytorycznym. To co interesujące to fakt, że Katalog jest otwarty na wszystkich blogerów bez względu na to czy korzystają z bloA.pl, dowolnej innej platformy blogowej czy mają własnego bloga na wykupionym koncie hostingowym.

Zgłaszając wpis do katalogu mamy dwie opcje płatności. Wersja podstawowa to 2,46 zł, wersja rozszerzona 11,07 zł. Opłatę dokonuje się za pośrednictwem wiadomości SMS. Opłata pobierana jest za usługę moderacji wpisu, także warto przyłożyć się do niego żeby nie ryzykować odrzucenia, choć w większości wypadków będziemy mieli jeszcze możliwość poprawy odrzuconego opisu.

Wpis podstawowy to minimum 500 znaków opisu bloga oraz bezpośredni link do niego z możliwością oceny (gwiazdki) i komentowania.

Wpis rozszerzony pozwala przez 2 miesiące intensywniej promować bloga w ramach strony bloA.pl.

Wszystkich zainteresowanych zapraszam do zgłaszania swoich blogów do Katalogu Dobrych Blogów pod adresem http://bloa.pl/dodaj-wpis

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

1 komentarz do wpisu “Moderowany katalog blogów na bloA.pl”

Dodaj komentarz